II edycja Balu rozpocznie się za:

{y<}
{yn}

{yl}

{y>}{o<}
{on}

{ol}

{o>}{w<}
{wn}

{wl}

{w>}{d<}
{dn}

{dl}

{d>}{h<}
{hn}

{hl}

{h>}{m<}
{mn}

{ml}

{m>}{s<}
{sn}

{sl}

{s>}

II Bal Rynku Kapitałowego

W trakcie przygotowania

Wkrótce, po raz drugi w historii, budynek Centrum Giełdowego w Warszawie zamieni się w salę balową i zgromadzi ludzi tworzących i działających na rynku kapitałowym. To nie tylko wydarzenie towarzyskie i artystyczne, ale również charytatywne.

Bal Rynku Kapitałowego jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń biznesowych planowanych w roku 2019. Zgromadzi on ważne osoby z rynku finansowego w Polsce, ale także inwestorów m.in. z Nowego Jorku, Chicago i Londynu.

Doskonała kuchnia, pokazy barmańskie, pokazy samochodów i produktów luksusowych, ale przede wszystkim cała noc przy wspaniałych muzycznych przebojach. Specjalnie ustrojona sala balowa, występy artystów, orkiestra jazzowa, strefy Art oraz Chill, obecność znamienitych gości, wykwintne menu – to wszystko zapowiada, że czeka nas magiczny i wyjątkowy wieczór w najlepszym stylu.

Bal Rynku Kapitałowego jest wydarzeniem elitarnym, nie tylko pod kątem zaproszonych gości, którymi będą m.in. prezesi firm, inwestorzy, zarządzający funduszami, czy zarządzający domami maklerskimi. Organizatorzy dobierają także odpowiednie marki i produkty, które będą miały możliwość zaprezentowania się na wydarzeniu.

Pomagamy
Dodatkowo na gości czekać będzie wystawa sztuki oraz aukcja charytatywna, z której dochód przeznaczony zostanie na Fundację będącą beneficjentem Balu.

Goście i Partnerzy Balu
Organizator Balu wystosował zaproszenia do osób od lat związanych z polskim rynkiem kapitałowym. Partnerami Balu zostały cenione instytucje i media działające na rynku kapitałowym.